Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOP  → Studium → Doktorské studium → Témata disertačních prací na FTOP → Detail programu
iduzel: 63400
idvazba: 75578
šablona: stranka
čas: 14.8.2022 10:57:55
verze: 5113
uzivatel:
remoteAPIs: https://studuj-api.cis.vscht.cz/cms/program?weburl=/studium/doktorske/temata-disertacnich-praci
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW

Odvětvový management

Odvětvový management

Navazující magisterský program, Celoškolská pracoviště

Naučíte se řešit náročné rozhodovací problémy, pracovat v multidisciplinárních a mezinárodních týmech a řídit je. V rámci programu si můžete vybrat ze dvou specializací – projektové řízení inovací nebo řízení chemického průmyslu – a v nich kombinovat povinně-volitelné předměty pro hlubší profilaci svého odborného zaměření.

Tento studijní program je možné absolvovat i v blokové formě, kde se cvičení konají o víkendech a pro přednášky jsou k dispozici rozšířené studijní opory včetně videozáznamů. Tuto organizaci studia ocení především zájemci, kteří již pracují nebo například pečují o děti.

Uplatnění

Specializace - Projektové řízení inovací

Náročný a prestižní ekonomicko-manažerský studijní program určený především absolventům kvalitních bakalářských studijních programů ekonomického směru, a také absolventům studijních programů technického a přírodovědného směru k rozšíření jejich vzdělání. Specializaci je možné absolvovat i v blokové formě, kde se cvičení konají o víkendech a pro přednášky jsou k dispozici rozšířené studijní opory včetně videozáznamů. Tuto organizaci studia ocení především zájemci, kteří již pracují nebo například pečují o děti.

Ve dvou třetinách předmětů základu společného pro obě specializace získáte pokročilé znalosti v oblastech jako jsou projektové řízení, marketingové řízení, finanční řízení, strategické řízení nebo manažerské rozhodování. Vedle nich zapíšete tři povinné specializační …

→ více

Specializace - Řízení chemického průmyslu

Tato specializace je určena především absolventům bakalářských studijních programů technického a přírodovědného směru nebo uchazečům s průmyslovou praxí. Je možné ji absolvovat i v blokové formě, kde se cvičení konají o víkendech a pro přednášky jsou k dispozici rozšířené studijní opory včetně videozáznamů. Tuto organizaci studia ocení především zájemci, kteří již pracují nebo například pečují o děti.

Spolu s posluchači druhé specializace absolvujete dvě třetiny předmětů společného základu, kde získáte pokročilé znalostí v klíčových ekonomicko-manažerských disciplínách. Součástí studijního plánu jsou i dva povinné specializační předměty, Průmyslová chemie a Produktová ekologie, a také odborná praxe. Vedle toho volíte odborné předměty z …

→ více

Detaily programu

Jazyk výuky český
Doba studia 2 roky
Forma studia prezenční
Garant studia Jan Vlachý
Místo studia Praha
Kapacita 150 studentů
Kód akreditace (MŠMT kód) N0413A050034
VŠCHT kód N901
Aktualizováno: 15.2.2022 17:28, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi