Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOP  → Fakulta → Vedení fakulty → Akademický senát FTOP
iduzel: 5956
idvazba: 6724
šablona: stranka_submenu
čas: 24.5.2024 12:23:05
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 5956
idvazba: 6724
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ftop.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/fakulta/vedeni-fakulty/as'
iduzel: 5956
path: 8547/4161/1397/1909/4576/5953/5956
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FTOP

 

Aktuální složení akademického senátu FTOP

(od 1.2.2024, viz výsledky voleb 2022, 2023)

Předseda

          e-mail: Vojtech.Kouba@vscht.cz 

    Místopředsedové

          e-mail: Radek.Skarohlid@vscht.cz 

            e-mail: Hana.Skalova@vscht.cz

      Členové

            e-mail: Veronika.Vachova@vscht.cz

            e-mail: Josef.Fartak@vscht.cz

            e-mail: Eliska.Purkarova@vscht.cz

            e-mail: Jaromir.Valtr@vscht.cz

      • Bc. Adam Loos (student Bc./Mgr.)

            e-mail: Adam.Loos@vscht.cz

      • Bc. Eliška Páleníčková (student Bc./Mgr.)

            e-mail: palenice@vscht.cz

                  • složení senátu v předchozích funkčních období naleznete v archivu

                  Dokumenty a zápisy

                  Aktualizováno: 6.5.2024 12:01, Autor: Jaromír Valtr

                  Kontakty

                  Oficiální kontakt (pro oslovení akademického senátu jako oficiálního orgánu fakulty)

                   


                  Osoba odpovědná za aktuální informace na webu (složení senátu, pozvánky na zasedání, kalendář)

                  ×


                  KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
                  Volební řády AS FTOP17.10.2023
                  Jednací řády AS FTOP
                  Zápisy z AS FTOP 2024
                  Zápisy z AS FTOP 2023
                  Zápisy z AS FTOP 2022
                  Zápisy z AS FTOP 2021
                  Zápisy z AS FTOP 2020
                  Zápisy z AS FTOP 2019
                  Zápisy z AS FTOP 2018
                  Zápisy z AS FTOP 2017
                  Zápisy z AS FTOP 2016
                  Zápisy z AS FTOP 2015
                  Zápisy z AS FTOP 2014
                  Zápisy z AS FTOP 2013
                  Zápisy z AS FTOP 2012
                  Zápisy z AS FTOP 1999–2002

                  VŠCHT Praha
                  Technická 5
                  166 28 Praha 6 – Dejvice
                  IČ: 60461373
                  DIČ: CZ60461373

                  Datová schránka: sp4j9ch

                  Za informace odpovídá: Fakulta technologie ochrany prostředí
                  Technický správce: Výpočetní centrum

                  Copyright VŠCHT Praha
                  zobrazit plnou verzi