Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOP  → Fakulta → Vedení fakulty → Akademický senát FTOP
iduzel: 5956
idvazba: 6724
šablona: stranka_submenu
čas: 29.11.2022 12:38:06
verze: 5243
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 5956
idvazba: 6724
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ftop.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/fakulta/vedeni-fakulty/as'
iduzel: 5956
path: 8547/4161/1397/1909/4576/5953/5956
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FTOP

 

Aktuální složení akademického senátu FTOP

(od 1.2.2022, viz výsledky voleb 2020, 2021)

Předsedkyně

      e-mail: Veronika.Vachova@vscht.cz

Místopředsedové

      e-mail: Vojtech.Kouba@vscht.cz 

      e-mail: Jaromir.Valtr@vscht.cz

Členové

      e-mail: Zdenek.Beno@vscht.cz

  • Petr Jermář (student Bc./Mgr.)

      e-mail: Petr.Jermar@vscht.cz

      e-mail: Jiri.Krouzek@vscht.cz

      e-mail: Michael.Pohorely@vscht.cz

      e-mail: Hana.Skalova@vscht.cz

  • Bc. Eliška Sochorová (studentka Bc./Mgr.)

      e-mail: Eliska.Sochorova@vscht.cz

            • složení senátu v předchozích funkčních období naleznete v archivu

            Dokumenty a zápisy

            Aktualizováno: 20.5.2022 14:54, Autor: Jaromír Valtr

            Kontakty

            Oficiální kontakt (pro oslovení akademického senátu jako oficiálního orgánu fakulty)

             


            Osoba odpovědná za aktuální informace na webu (složení senátu, pozvánky na zasedání, kalendář)

            ×


            KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
            Jednací řád AS FTOP16.03.2021
            Volební řád AS FTOP06.05.2022
            Volební řád AS FTOP 2021 - 202205.10.202105.05.2022
            Volební řád AS FTOP 2019 - 202122.10.20194.10.2021
            Jednací řád AS FTOP 2019 - 202122.10.201915.03.2021
            Jednací řád AS FTOP 2017- 201914.06.201721.10.2019
            Volební řád AS FTOP 2017 - 201914.06.201721.10.2019
            Volební a jednací řád AS FTOP18.05.199913.6.2017
            Zápisy z AS FTOP 2022
            Zápisy z AS FTOP 2021
            Zápisy z AS FTOP 2020
            Zápisy z AS FTOP 2019
            Zápisy z AS FTOP 2018
            Zápisy z AS FTOP 2017
            Zápisy z AS FTOP 2016
            Zápisy z AS FTOP 2015
            Zápisy z AS FTOP 2014
            Zápisy z AS FTOP 2013
            Zápisy z AS FTOP 2012
            Zápisy z AS FTOP 1999–2002

            VŠCHT Praha
            Technická 5
            166 28 Praha 6 – Dejvice
            IČ: 60461373
            DIČ: CZ60461373

            Datová schránka: sp4j9ch

            Za informace odpovídá: Fakulta technologie ochrany prostředí
            Technický správce: Výpočetní centrum

            Copyright VŠCHT Praha
            zobrazit plnou verzi