Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOP  → O fakultě → Vedení fakulty → Akademický senát FTOP
iduzel: 5956
idvazba: 6724
šablona: stranka_submenu
čas: 24.9.2021 04:13:44
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akademický senát FTOP

 

Aktuální složení akademického senátu FTOP

(od 1.2.2021, viz výsledky voleb)

Předseda

      e-mail: Zdenek.Varga@vscht.cz

Místopředsedové

      e-mail: Veronika.Vachova@vscht.cz 

  • Bc. Robert Kvaček (student Bc./Mgr.)

      e-mail: Robert.Kvacek@vscht.cz

Členové

      e-mail: Michael.Pohorely@vscht.cz

      e-mail: Jiri.Krouzek@vscht.cz

      e-mail: Eliska.Purkarova@vscht.cz

      e-mail: Vojtech.Kouba@vscht.cz

      e-mail: Jaromir.Valtr@vscht.cz

      e-mail: Blanka.Pilatova@vscht.cz

  • složení senátu v předchozích funkčních období naleznete v archivu

Dokumenty a zápisy

Aktualizováno: 12.2.2021 16:01, Autor: Marek Martinec

KódASCDESC Název dokumentuASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Jednací řád AS FTOP16.03.2021
Volební řád AS FTOP22.10.2019
Jednací řád AS FTOP 2019 - 202122.10.201915.03.2021
Jednací řád AS FTOP 2017- 201914.06.201721.10.2019
Volební řád AS FTOP 2017 - 201914.06.201721.10.2019
Volební a jednací řád AS FTOP18.05.199913.6.2017
Zápisy z AS FTOP 2021
Zápisy z AS FTOP 2020
Zápisy z AS FTOP 2019
Zápisy z AS FTOP 2018
Zápisy z AS FTOP 2017
Zápisy z AS FTOP 2016
Zápisy z AS FTOP 2015
Zápisy z AS FTOP 2014
Zápisy z AS FTOP 2013
Zápisy z AS FTOP 2012
Zápisy z AS FTOP 1999–2002

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi