Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFTOP  → Nabídky studentům, absolventům → VÚHU a.s., Most
iduzel: 30095
idvazba: 38323
šablona: stranka
čas: 20.9.2017 12:55:19
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

20.11.2016

VÚHU a.s., Most, hledá pracovníka na pozici:

Analytický chemik – analýza paliv

Náplň práce:

  • Základní analýzy paliv
  • Podpora chodu laboratoře po odborné stránce
  • Spolupráce na systému kontroly kvality

Požadavky:

  • VŠ chemického směru – VŠCHT
  • Dobrá znalost instrumentálních metod a praktická zkušenost je výhodou
  • Zkušenost z akreditované laboratoře výhodou
  • Flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem vítána
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Práci ve firmě s dlouholetými zkušenostmi a tradicí
  • Perspektivní zaměstnání
  • Možnost profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Unišeky
  • Nástupní plat 16000 – 18000 Kč + 20% prémie

Kontakt:

Ing. Zárubová Renata Ph.D.

e-mail: zarubova@vuhu.cz

Životopis zasílejte s průvodním dopisem.

Aktualizováno: 22.11.2016 09:16, Autor: Milan Březina

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch